Aktuality – Velká Úpa, Pec pod Sněžkou a okolí

foto

10. 1. 2014

SkiTour - nová lyžařská trasa

Nová lyžařská trasa spojuje Janské Lázně a Pec pod Sněžkou přes Černou horu. Stačí vyjet kabinkovou lanovkou z Janských Lázní na Černou horu, zhruba 300 metrů se nechat převést rolbou a sjet 3 kilometry z Černé hory do Pece pod Sněžkou.

foto

9. 1. 2014

Nové rolby a zasněžování ve skiareálu Pec pod Sněžkou

Ve skiareálu Pec pod Sněžkou pokryjí děla sjezdovky Javor technickým sněhem 3x rychleji než dosud. K lepší kvalitě lyžování přispějí i 2 nové rolby a 7 nových sněžných děl.

foto

7. 1. 2014

Děti do 5 let lyžují v SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC zdarma!

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC lyžují nově děti do 5 let zdarma. Podmínkou je zakoupení jízdenky pro dospělou osobu na 1–7 dní (paket 1+1). Podmínky nákupu a užívání jízdenek jsou popsány v ceníku SkiResortu.

foto

4. 1. 2014

Rodinné balíčky SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC

Rodiny s dětmi lyžují ve SkiResortu výhodněji než dříve. V balíčku 2+1 mohou rodiny získat slevu na dítě či juniora ve výši 25 %, na druhé dítě/juniora slevu ve výši 50 %, druhé dítě/junior ve SkiResortu lyžuje s 50% slevou a stejnou slevu čerpá i třetí dítě či junior. Ceník SkiResortu zde

foto

3. 1. 2014

Sezónní jízdenky SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC

Dosud platily jen po dobu lyžařské sezóny. Nově je budou moci návštěvníci využít i v létě. Od května do září 2014 budou moci držitelé sezónních jízdenek SkiResortu bez omezení využívat kabinkovou lanovku z Janských Lázní na Černou horu – Černohorský Express a sedačkovou lanovku na Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou. Podmínky nákupu a užívání jízdenek najdete v ceníku SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

14. 11. 2013

Rekonstrukce odpočívadla horní stanice kabinové lanové dráhy Černá hora - Janské Lázně

Nové odpočinkové zázemí s dětským koutkem, bistrem a bezbariérovými toaletami v horní stanici Černohorského Expressu na Černé hoře vzniklo rekonstrukcí stávajícího prostoru na podzim 2013.

foto

2. 10. 2013

Reklama v katalogu ubytování

Zaregistrujte si své ubytovací zařízení ve Velké Úpě, Malé Úpě, Peci pod Sněžkou a okolí zdarma v našem katalogu ubytování a buďte vidět.

číst více »

foto

20. 12. 2010

Katalog ubytování – střídání pozic na webu

Do katalogu ubytování na webu přibyly nové hotely, pensiony a horské chalupy. Aby se každé ubytovací zařízení dostalo na horní pozice, upravily jsme jejich zobrazování v katalogu. Pořadí se každý den automaticky změní tak, aby se všechny firmy rovnoměrně zobrazovaly na prvních i posledních pozicích.

foto

15. 3. 2010

Webkamery a počasí

Na stránky jsme přidali webkamery z Velké Úpy, Pece pod Sněžkou a Sněžky. Novinkou je také informace o aktuálním počasí ve Velké Úpě.

počasí

Dnes 00:08 hod.

Jasno

7.8 °C

Jasno

více informací o počasí

webkamera
webkamera Velká Úpa
Velká Úpa (chata Portášky)
30.05.2024 00:08
Tip na ubytování

Horská chata Portášky

Horská chata PortáškyZobrazit detail

Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení...

Pension Modřín Wellness

Pension Modřín WellnessZobrazit detail

Pension Modřín se nachází v centru lyžařského areálu SKIPORT Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, na svahu Portášky, 200 m od hlídaného...